Nasze przesłanie

Skąd ta pasja?

Skąd ta pasja?

Od niepamiętnych czasów ludzie czegoś szukają, gdzieś coś ich pcha naprzód, często nie potrafią tego zdefiniować, ale to podążanie w jakimś kierunku daje im ogromną przyjemność.
Nurkowanie, to nie tylko sport

Nurkowanie, to nie tylko sport

to także, a może przede wszystkim wspaniała przygoda. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni chcą zobaczyć, co się kryje pod powierzchnią wody, co tam takiego jest? Jak wygląda inny świat? Jakie bogactwo różnorodnych form życia czeka tam na ich odkrycie?. Inni traktują nurkowanie, jako dyscyplinę, chcą nurkować dalej i głębiej, przekraczając kolejne limity. Jeszcze innych fascynują wraki, zamknięte w przeszłości okruchy historii, echa dawnych bitew morskich i katastrof, jeszcze inni eksplorują tajemnicze korytarze jaskiń czy kopalń. Różnorodność jest więc praktycznie nieograniczona.

1
2
3

Na nurkowanie można spojrzeć również w innym wymiarze, pomimo, że jest to sport partnerski, każdy chce przeżyć coś niesamowitego, czym będzie mógł się podzielić z innymi i na długo zostanie w pamięci… jest jeszcze jedno, to fenomen, nie wiem, jakie masz problemy na powierzchni,  co Cię martwi i spędza sen z powiek, w chwili kiedy zanurzasz się pod wodę wszystko zostaje jakby z boku, a Ty jesteś sam ze sobą i wszystko nabiera innego wyrazu, to bardzo osobiste.

A w dzisiejszej dobie

A w dzisiejszej dobie

ciągłej gonitwy i niebywale szybko uciekającego czasu, potrzebujemy czegoś autentycznego, osobistego, takiego bardzo swojego.
Nurkowanie to również

Nurkowanie to również

możliwość poznania i przebywania z ludźmi, którzy są pozytywnie zakręceni, to wspólne wyjazdy, nowe przyjaźnie i często nowa alternatywa i nowa jakość w stosunku do tego, jak dotychczas spędzaliśmy wolny czas.
My, jesteśmy ogarnięci tą pasją

My, jesteśmy ogarnięci tą pasją

nurkujemy w różnych środowiskach, w wielu fascynująco uroczych miejscach. Jednocześnie mamy świadomość, że potrzeby osób, które zainteresowały się właśnie nurkowaniem są często bardzo różne. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, słuchamy…
Jeśli chcesz

Jeśli chcesz

potraktować nurkowanie tylko jako wakacyjną formę spędzania czasu w ciepłych tropikalnych wodach, to proszę bardzo. Jeśli chcesz zostać eksploratorem podwodnych głębin, wraków czy jaskiń i takie szkolenie przygotujemy dla Ciebie i nakreślimy drogę, a Ty sam zdecydujesz, czy chcesz nią podążyć. Oczywiście niezależnie, co wybierzesz, wyszkolimy Cię z zachowaniem najwyższych standardów i zasad bezpieczeństwa.
Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą spróbować, jesteśmy dla WAS !

Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą spróbować, jesteśmy dla WAS !

Uczymy i zarażamy pasją, ponieważ jest to również nasza pasja !

Logo CMAS h120 Logo PADI h65 Logo PSAI h120 Logo SSI h120 Logo TDI h120 Logo IANTD h200 Logo NAUI h65